OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 606 60 74 76 | sim.saskova@gmail.com

sebepoznávání s koňmi - poukaz

Darujte (si) nejen zážitek, ale i vykročení správnou nohou a hlavně po té správné cestě.

Pár slov k dárkovým poukazům.

.. ano, můžete svým drahým koupit dárkový poukaz na koučování, ať už s koňmi, nebo bez koní. Moc ráda vám vyrobím krásnou elektronickou verzi podle vašich představ.

ALE. Prosím, zvažte dvě věci.
1) Ten, komu chcete tento dárek věnovat, ho opravdu ocení? Mluvil před vámi o tom, že by chtěl realizovat ve svém životě nějakou zásadní změnu, že není spokojený s tím, jaké má vztahy, jak je úspěšný v zaměstnání, nebo ve svém podnikání? Touží po tom, jít si za svým snem, ale připadá mu to, zatím, příliš odvážné? Případně by opravdu chtěl zjistit, jak mu mohou koně pomoci, být ve svém životě mnohem víc sám sebou?
Pokud alespoň jedna odpověď je ano, neváhejte a nechte mi na sebe kontakt na emailu: sim.saskova@gmail.com, nebo telefonujte na 606 60 74 76 a vytvoříme spolu dárek přímo na míru, který bude pro obdarovaného něčím, na co se v roce 2018 opravdu může těšit.

2) Ruku na srdce, to že jste na těchto stránkách, čtete tato slova a jste vnitřně nadšení představou, že někoho obdarujete nádherným zážitkem s koňmi, který navíc bude mít pozitivní dopad na jeho život, TO NENÍ NÁHODA! 
TEĎ je ta správná chvíle, udělat si radost a obdarovat SE.
Pokud cítíte chvění kolem žaludku a zároveň se i trochu usmíváte... pojďme udělat takovou tajnou dohodu. 
Stačí když mi pošlete kontakt na vašeho Ježíška (po dohodě s ním) a já se s ním domluvím na detailech. Vy už se potom můžete jen těšit na rozbalování dárečků pod vánočním stromkem, a na první teplé jarní paprsky a něžnou podporu mých koní na cestě k objevování sama sebe. (sám sebe)

Ježíškovi zdar!

PS: Do konce roku platí SLEVA 10% na všechny programy 2018.