OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 606 60 74 76 | sim.saskova@gmail.com

Heart-based Leadership

= leadership založený na vědomém propojení našeho  vnitřního světa,  inherentní moudrosti, logického myšlení, intuice a emocí. Vlastní styl leadershipu, který nám umožňuje získat a udržet uvolněný a pozitivní přístup i v náročných situacích.

Cílem workshopu je zprostředkovat účastníkům přímou a nefiltrovanou zpětnou vazbu a nabídnout hluboký vhled na sebe sama, na svůj styl komunikace a vedení lidí, proces přemýšlení, použití energie  a vlastní postojová schémata, která ovlivňují jejich chování a efektivitu v životních i pracovních kontextech. 

Proč s koňmi?

  • Vedení ostatních, ve stále se vyvíjejících podmínkách, a rychlé nalézání nových způsobů řešení, vyžaduje jiný způsob i v tréninku a vzdělávání. Vzdělávání a osobní rozvoj s koňmi, umožňuje lidem bezpečné vystoupení z komfortní zóny a zároveň vytváří dynamickou, nepředvídatelnou situaci, která odpovídá praktickému životu v moderních firmách, a vyžaduje pružnost a autenticitu.
  • Kůň zrcadlí lidské záměry, komunikaci, emoční stavy, i hodnotový systém. Pro úspěšnou komunikaci s koněm, i s týmem, je nutné rozvinout svou schopnost být přítomný, ukotvený a v rovnováze, v každém daném momentu, a dosáhnout vysoké úrovně vnímání emocí a energie, v sobě i v ostatních.

Popis workshopu:  

Workshop je intenzívní dvoudenní zážitkový program zaměřený na dynamiku energie mezi jednotlivci ve skupině, mezi leaderem a členy týmu.  Část programu se odehrává v přírodě, venku a s koňmi v roli mentorů. Efektivita programu spočívá v intenzivním zapojení všech částí našeho prožívání a způsobů učení. Propojujeme vědomé, racionální porozumění s prožíváním emocí a fyzických zážitků.

 

Účastníci mají během workshopu několikrát přímý fyzický kontakt s koněm, který zahrnuje interakci, komunikaci, vedení za vodítko, pozorování i dotyky, nikoliv sezení na koni nebo jízdu v sedle. Součástí workshopu je i aktivní pozorování ostatních účastníků při interakci s koňmi a kolegiální podpora ve formě zpětné vazby.

 

Netradiční prostředí, mírné vystoupení z komfortní zóny a atmosféra, která workshopy s koňmi provází, je intenzivním zážitkem, který násobí motivaci dodržet společně vytvořené strategie pro dosahování opravdové změny.