OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 606 60 74 76 | sim.saskova@gmail.com

AIK, konference Partnerstvím k rozvoji, 10.-11.11.2017, Ostrava

O čem bude přednáška na konferenci?

"Partnerství s koňmi při koučování"

"Kouč a klient vstupují do kouzelného stavu plynutí. Tento základ hluboké důvěry a blízkosti vytváří nekonečné možnosti a příležitosti pro velmi silné procesy zpracování."

"Koučova komunikace se rychle a snadno dostává k jádru pudla. Komunikace je přirozená, jasná, autentická... Kouč má skutečně rád transformativní sílu ticha a nechává mu prostor..." a tak dále, a tak dále, těmito a mnoha dalšími slovy ICF definuje nejvyšší míru kompetencí pro kouče.

Důvěra v proces, emoční inteligence, hluboké naslouchání bez agendy, zvýšení uvědomění pro klienta i kouče, pochopení svých životních vzorců a strategií.

Koně tyto atributy nabízejí v interakci s lidmi přirozeně a automaticky, a mohou tak být těmi nejlepšími partnery pro koučování, jaké si můžeme pro své klienty přát. Koučování s koňmi generuje podněty užitečné pro dlouhodobý koučovací vztah.

Zároveň se jako koučové od nich můžeme v mnohém inspirovat a učit, protože pokud nám tyto kompetence připadají teoreticky těžko uchopitelné, prostřednictvím koní se stávají naprosto jasnými a efektivními nástroji, kterými by měl každý kouč disponovat.

Přijďte a dozvíte se víc. Těším se na vás!

Náš tým - zleva Cassidy, Simona, Ladná, Fanda