OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 606 60 74 76 | sim.saskova@gmail.com

Má vize.... vykročení od snu k realizaci

Jedním z efektivních nástrojů získání a udržení motivace se svými nejabicióznějšími sny, vizemi a plány, je ztotožnění se se svou vizí formou vizualizace, kterou ale můžete prožít celou svou bytostí

Vize se stává realitou

Získáte tím příležitost:

  • Ujasnit si svou vizi do nejmenších detailů, včetně svých pocitů a myšlenek.
  • Zjistit, zda vědomé i nevědomé myšlení pracuje na realizaci vaší vize bok po boku. Nebo je to spíš boj a nepojmenovaní sabotéři dělají naprostý opak?
  • Otevřít další možnosti, které můžete pro uskutečnění vašich vizí využít a poznat, jaké to přesně bude až vyzkoušíte své nové strategie.

Všichni víme, jak to s plány bývá. Ani ten nejpodrobnější plán nepomůže a pořád je jen mapou k pokladu, když se nedokážeme přesvědčit udělat první krok a potom ten další a další.

Nabízím vám příležitost svou vizi nanečisto prožít, se zapojením celého vašeho vědomí, svých smyslů, svých emocí a podívat se opravdu zblízka na vaše vnitřní nastavení vůči vaší vlastní vizi a všem překážkám, o kterých tušíte nebo víte, a které vás mohou od realizace vašich plánů a snů odrazovat.

Co vám propojení s vaší vizí přinese?

S koňmi si budete moct najít nejlepší způsob, jak se těmto výzvám postavit. Budete mít možnost trénovat svou akceschopnost,  rozhodování i nacházení rovnováhy v situacích, které jsou pro vás obtížné.

Odvezete si prožitek i praktické nástroje, jak v realitě svého života svou vizi začít naplňovat.

Koně vás budou na doprovázet, jako vaši partneři, ale s vysoce vyvinutým smyslem pro okamžiky, které by mohly naplnění vašich snů a cílů ohrozit.

Pomohou vám pochopit vaše obvyklé reakce a vyzkoušet jiné, efektivnější způsoby chování.

Koně nás učí, jak být úspěšní a neobětovat přitom vztahy, na kterých nám záleží.

- seznámíte se do hloubky se svou vizí svým snem, který toužíte uskutečnit

- vyzkoušíte si, jaké to je/bude, když se realizuje

- prozkoumáte vědomé i skryté překážky ve vaší mysli

- najdete svůj způsob, jak je překonat

- poznáte zase trochu více sami sebe

Program trvá zhruba tři hodiny, pokud je individuální, a je určen i klientům bez jakékoliv předchozí zkušenosti s koňmi. Všechny aktivity se odehrávají ze země a na koni se nejezdí.

 

Ideální jako pokračování workshopu Autenticita, emoce a vnitřní přesvědčení

Individuálně:

6.000,- Kč/osoba - 1 osoba/1 termín

4.500,- Kč/osoba - 2 osoby/1 termín (při přihlášení prosím uveďte jména obou účastníků)

Objednat termín