OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 606 60 74 76 | sim.saskova@gmail.com

Mgr. Simona Šašková, ACC

Úspěch založený na duševní rovnováze, autenticitě a lidskosti

Cassidy a Ladná

Své profesní zkušenosti jsem získala v korporátním prostředí finančních institucí, kde jsem vedla týmy lidí i v průběhu náročných strategických projektů. To mi dnes umožňuje dobře se orientovat v potřebách a cílech mých klientů a neplýtvat jejich časem.

V roli profesionálního kouče, umožňuji prostřednictvím změny perspektivy a zapojení všech zdrojů inteligence, včetně té emocionální a méně vědomé intuitivní, nacházet východiska a řešení při složitých životních i profesních rozhodnutích. Jsem akreditovaným koučem mezinárodní federace koučů - ICF. (ACC)

Metodu Mind Body Method© a koučování s koňmi jsem studovala během ročního výcviku v The Academy of Coaching with Horses v Coloradu. Kombinace těchto postupů se ukazuje jako velice efektivní a výjimečná z hlediska dosahovaných výsledků a jejich dlouhodobého dopadu na každodenní rozhodování, klid a sebedůvěru klientů.

V červnu 2018 jsem absolvovala v Belgii trénink pro instruktory s Lindou Kohanov a stala jsem se tak Master Herder instruktorem, což mi umožňuje prezentovat a sdílet celý koncept Five roles of a Master herder zaměřený na leadership a vytváření zdravých komunit a týmů.

Linda Kohanov, Belgium 2018

Jsem mentorkou ve mentoringových programech Equilibrium (pořádaný Britskou obchodní komorou) a Minerva21.

Rodinné zázemí

Mám velké štěstí, že mi po boku stojí skvělý partner, kterému nikdy nebudu moct dostatečně poděkovat za vše, co jsem se díky němu naučila a kým jsem se vedle něho stala. Je zdrojem všeho dobrého v mém životě.

Také mé dvě děti Viktorka a Vojta naplňují každý den vděčností za to, že jsou a že je to taková JÍZDA. :-)

 

Moje vášeň

Koně mě provází již skoro 30 let. Naučila jsem se díky nim mnoho o důležitosti snů, o přirozené autoritě, ale také o každodenní dřině, práci, pro kterou musíte cítit velkou lásku, abyste ji vydrželi, protože její výsledky nevidíte většinou hned, ale až za pár let... 
Jezdectví je komplexní a nádherný sport, který vyžaduje ovládnutí nejen fyzických aspektů používání svého těla, ale i mentální disciplínu a velkou dávku empatie vůči svému koňskému partnerovi.
Vlastní zkušenost s koučování s koňmi v Coloradu, mi v posledních letech přinesla hluboké vhledy na to, KDO jsem a jaká je má role a také mi pomohla uvědomit si některé nefunkční životní strategie. Jako velký dar jsem si odnesla uvědomění své intuice a vnímání energie, což mi otevřelo naprosto nový a fascinující svět překvapivých vjemů a souvislostí.
EFLC Certifikát