OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 606 60 74 76 | sim.saskova@gmail.com

Mgr. Simona Šašková, ACC

Úspěch založený na duševní rovnováze, autenticitě a lidskosti

Mgr. Simona Šašková

Mgr. Simona Šašková (profil na LinkedIn)

Nabízím profesionální podporu zásadních životních změn a období (pracovních i nepracovních). 

Kromě standardních koučovacích postupů používám také nástroje, které propojují vědomé i méně vědomé části mysli a zkušenost celého těla (Mind Body Method ©, author Kathy Pike) a také zážitkové koučování s koňmi (EFLC - Equine facilitated learning and coaching).

Po dohodě s klientem definujeme, jak dlouho bude naše spolupráce trvat, jaké mají být výstupy a také, jaké nástroje budeme používat. 

Mými klienty jsou převážně nadmíru inteligentní, úspěšní a zároveň extrémně vytížení lidé
Vedou týmy, budují nové firmy, budují své podnikání a jejich odpovědnost stále roste. Stále také roste komplexita jejich úkolů.

Ať už se jedná o manažery, manažerky, podnikatele či kouče a konzultanty, jedno je spojuje, hledají způsob, jak dosahovat skvělých výsledků, které budou dlouhodobě udržitelné.
Jinými slovy, jak jich dosahovat a nezničit se přitom.
Jak nacházet v každodenní realitě náročného zaměstnání duševní rovnováhu, odstup, lehkost a nové nadšení. Jak být v souladu sám se sebou.

  • Pomáhám jim rozpoznat, do čeho musí investovat svou energii, a co mohou bez výčitek vypustit. 
  • Pracujeme na zvyšování PŘIROZENÉ AUTORITY, která zvyšuje VLIV na vše, co se v našem životě děje a pomáhá vést ostatní s větší lehkostí.
  • Nacházíme ideální cestu pro dosahování výsledků, ruku v ruce s PÉČÍ o SEBE i o LIDI kolem sebe.

 

 Programy s koňmi:

Proč pracovat se svým tělem, proč s koňmi?

Slova jsou mocná, ale mnohem mocnější je zkušenost, možnost zažít a prožít.

To je nejefektivnější způsob, jak se něco naučit, jak zesílit své odhodlání, jak nezapomenout, a jak vytrvat ve svých záměrech.

Proto vás kromě klasického koučovacího rozhovoru, zvu i ke koním.

Zóna učení je totiž MIMO zažité, zajeté a pohodlné koleje.

Zóna učení je plná života a to co se naučíte, nebo, pro co se rozhodnete s koňmi, bude uloženo hluboko do každé buňky Vašeho těla.

Zaujalo Vás koučování s koňmi, ale nejste si jisti, jak to vlastně probíhá a funguje?

Pokud nenajdete dostatek informací na těchto stránkách, zavolejte nebo mi zanechte kontakt na vás v emailové schránce. Ráda Vám zavolám a můžeme si nezávazně popovídat, o všem, co vás bude zajímat.