OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 606 60 74 76 | sim.saskova@gmail.com

Naučíte se láskyplnému, ale jednoznačnému nastavení jasných hranic pro sebe i pro ostatní. Pochopení a nastavení hranic je nástrojem k vytvoření vztahů, kde jste rovnocennými partnery a místo konfliktu můžete vést dialog.

Kdo jsem ve vztazích a jak používám svou energii?

Vztahy

Vztahy odráží přesně to, co do nich vkládáme. Chcete-li zjistit, co přesně do nich vkládáte vy, koně nabízejí okamžitý vztah a jsou připraveni vám dát odpověď.  

Kůň i člověk vždy, v každé situaci a v každém okamžiku setkání vytváří vztah. To máme společné. Ale člověk často svůj vztah obětuje, nebo není schopen vnímat, kvůli svým vnitřním přesvědčením a naučeným postojům a programům.... S koňmi se v podstatě v kondenzované podobě odvíjí různé scénáře, které jsou pro člověka obvykle dobře propojitelné s jeho životem. A kůň své chování upravuje a mění přesně podle toho, co jeho člověčí partner prožívá. Člověk má v rámci interakce s koněm možnost nejen uvědomit si, co se děje, ale rovnou si vyzkoušet svůj nový scénář, kterého by se v reálném životě z různých důvodů neodvážil a kůň ho k tomu obrazně...ale někdy i doslovně "postrčí". :-)

Program trvá zhruba tři hodiny, pokud je individuální a je určen i klientům bez jakékoliv předchozí zkušenosti s koňmi. Všechny aktivity se odehrávají ze země a na koni se nejezdí.

 

Ideální jako pokračování workshopu Autenticita, emoce a vnitřní přesvědčení

Cena:

6.000,- Kč/osoba - 1 osoba/1 termín

4.500,- Kč/osoba - 2 osoby/1 termín (při přihlášení prosím uveďte jména obou účastníků)

Objednat termín