OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 606 60 74 76 | sim.saskova@gmail.com

"Vzít si na pomoc „koně“ bylo výborné rozhodnutí.

Manažeři se musí obejít bez pouček a zažitých stereotypů a hledat kdesi v nitru vlastního odhodlání a přesvědčení."

Tomáš, Rozvoj zaměstnanců, ČSOB a.s.

-----------------------------------------------------------

"S odstupem téměř 24 hodin rekapituluji postupně vstřebané  a zážitky včerejšího setkání. 

Některé pocity nejsem schopna s určitostí definovat, nicméně ten hlavní je "klid".

Všechna setkání, která fyzicky i v mém nitru proběhla, pro mne měla silný význam. 

Chtěla jsem najít tu správnou cestu k druhým, ale pravděpodobně jsem našla cestu k sobě. "

Kateřina Tenglerová, nadační fond Delfín

Kateřina Tenglerová NF DELFÍN 

zakladatelka fondu a předsedkyně správní rady
www.nadacnidelfin-sance.cz

----------------

"Odjížděla jsem dojatá intenzitou zážitku a naplněná hloubkou poznání, kterého se mi dostalo.
Simono, přivedla jste mě k uvědomění, která pro mě mají velikou cenu a Fanda mě na 100% ujistil, že v sobě a v přírodě mohu nalézt odpovědi na všechny otázky, které potřebuji znát. Stačilo se zastavit a doopravdy vnímat sebe i jeho. 
Tím půl dnem, který jsem si na koučinku u Simony dopřála, jsem si nadělila opravdu velký dar ."

S díky Marta Němečková, kouč a poradce v koucinkbrno.cz

----------------

"Zkušenost s koučováním za asistence koní byla jednoznačně unikátním zážitkem. Příprava, naladění, průběžná podpora a motivace jít víc do podstaty a k jádru věci, vedli k lepšímu uvědomění si a snad i pochopení některých témat, která v běžném denním životě řešíme převážně raciem na úkor individuálních potřeb. Nádhera prostředí, nečekaný prožitek, radost z pochopení... Doporučuji i zavilým skeptikům (za kterého se považuji), budou příjemně překvapeni... :-)"

Mgr. Hana Štěpánová, makléř

----------------

 

 Ještě stále nedokážu úplně přesně popsat slovy ten mystický zážitek ze spirituálního propojení s koněm až do takové hloubky, že mi vložil svou hlavu do náručí. Ten pocit sounáležitosti a důvěry mě bude provázet ještě dlouho.

Děkuji Simono a Ladná, jste skvělý tým.

Pavlína Šrámková, www.pavlisgalerie.cz, malířka, lektorka výtvarných kurzů

----------------

"Díky koučinku s koněm jsem se uklidnila ve svém rozhodnutí přijmout novou pracovní pozici, byla jsem si v něm jistější. Dnes s odstupem času vím, že moje setkání s koněm Fandou a díky mistrnému vedení Simony, mi pomohlo v uklidnění mysli, která byla trochu v rozporumyslné poloze po několik měsíců. Za to jim oběma patří můj velký dík.
No nového životního kroku jsem díky nim vstoupila s klidnou myslí, radostí, lehkostí a vše se odehrává k mojí největší radosti."

Ing. Veronika Hynková - kouč, mentor v jsemkouc.cz, senior sales manager v GZ Media, a.s.

 

"Metodu koučování s koňmi bych doporučila každému, kdo řeší problém, který třeba ani sám nedokáže jednoznačně popsat a pojmenovat, myslím si, že v interakci s koněm se pod vedením koučky Simony posune o pár kroků dál..."

Veronika Slavíčková, HR manager

"Díky Simče a jejím báječným koňským pomocníkům, jsem měla možnost prožít neuvěřitelně silné a hluboké zážitky, byla to opravdu cesta do hlubin mé duše.

Již v minulosti jsem se účastnila jiných zážitkových terapií, učila se pracovat s energií, vnímat a zpracovávat své pocity a myšlenky, takže jsme měla trochu představu o tom, jak to může probíhat. Cíl, s kterým jsem za Simonou jela, nebyl nijak konkrétní, jen jsem se chtěla podívat sama do sebe zase jinak, z jiného úhlu pohledu a to se mi stoprocentně splnilo. Spíš mně až překvapilo, jak moc intenzivní to bylo!....

Dana Jonášová, finanční a realitní poradce

 

Zaujaly vás tyto zkušenosti? Domluvte si svůj vlastní termín a odvezete si nejen intenzivní zážitek, ale konkrétní poznatky o sobě, o svých vnitřních nastaveních, omezujících přesvědčeních a také jasnou představu a motivaci, jak vykročit na cestu k jejich změně.