OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 606 60 74 76 | koucka@simonasaskova.cz

Rozvoj a učení s koňmi

Transformace a učení prožitkem 

Slova jsou mocná, ale mnohem mocnější je zkušenost, možnost zažít a prožít.

Nejefektivnější způsob, jak se něco naučit, jak zesílit své odhodlání, jak nezapomenout, a jak vytrvat ve svých záměrech.

Proto vás kromě klasického koučovacího rozhovoru, zvu i ke koním.

Zóna učení je totiž MIMO zažité, zajeté a pohodlné koleje, plná života a to co se naučíte, nebo, pro co se rozhodnete s koňmi, bude uloženo hluboko do každé buňky Vašeho těla.

Otevřené programy s koňmi

Exkluzivní programy, které jsou individuální, nebo maximálně pro 3 lidi v jeden termín, tak aby každý měl svůj individuální čas s koňmi a prostor na vlastní zážitek.

Firemní programy

Lidé se prostřednictvím komunikace s koňmi učí, jak být i v náročných situacích v souladu sami se sebou, zvýšit své uvědomění o sobě a svém okolí, a přesto zůstat uvolněný a s pozitivním přístupem - být leaderem, kterého není těžké následovat. Být leaderem, který využívá naplno svůj kreativní potenciál vycházející ze spojení racionální mysli, vnitřní moudrosti těla i hluboké intuice.Partner pro firemní a skupinové akce:
PaedDr. Pavla Žákovská, PCC - VDS Training and Development

Kromě připravených programů, vytvoříme vzdělávání s koňmi na míru vašim potřebám.

Zaujalo Vás koučování s koňmi, ale nejste si jisti, jak to vlastně probíhá a funguje?

Pokud nenajdete dostatek informací na těchto stránkách, zavolejte nebo mi zanechte kontakt v emailové schránce. Ráda Vám zavolám a můžeme si nezávazně popovídat, o všem, co vás bude zajímat.

Chcete se dozvědět víc?

Ozvěte se mi