OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 606 60 74 76 | koucka@simonasaskova.cz

VKL_log.png

  

Cítíte se ve své manažerské roli přetížená a zahlcená úkoly?

Chybí vám jasná strategie, jak mít ze své práce dobrý pocit?

Vaše mise - pokud se rozhodnete ji přijmout - je přestat se stresovat nekonečnými seznamy úkolů, a vytvořit si v 12 týdnech jasnou strategii, jak svou manažerskou roli uchopit, abyste ze své práce měla radost a získala zpět kontrolu nad svým časem i energií.

START:  8.2.2021.

Beta verze programu je s mou účastí naživo s bonusy navíc a za těchto podmínek už se nebude opakovat.

  

Obsah programu:

Vnitřní úklid - návrat ke klidu a moudrému odstupu

 • Naučíte se jemně zastavit koloběh myšlenek a strukturovaně se podívat na svůj pohled na svět. Včetně pohledu na sebe. Tam začínají vaše příběhy, tam je zdroj vaší odvahy a klidu. Získáte schopnost vybrat si, jak se chcete cítit.

 • Položíte nové základy vašich přesvědčení – postavíte se příběhům, které vám neslouží a naučíte se naplno využít svou schopnost empatie. 

 • Představte si, že si můžete svobodně zvolit cítit se jistě, pevně, odhodlaně, s naprostou jednoznačností.  Ovládnete svůj vnitřní svět a už nikdy nebudete muset zůstat zahlcená emocemi, jako je frustrace nebo zahlcení více než pár sekund.

  

Ukotvení přístupu založeného na empatii - posílí vaši odvahu k akci

 • Vyčistíte prostor pro svou strategii, jak vést s elegancí. Posílíte vaše sebevědomí a sebedůvěru. Přemýšlela jste někdy o tom, jak silným nástrojem je vaše empatie? Možná jste si někdy i přála být méně vnímavá. S tím je konec! Naučíte se empatii používat takovým způsobem, že se stane vaší superschopností, kterou budete jen milovat. Umožní vám získávat užitečné informace i volit adekvátní reakci. Upozorní vás včas na vaše potřeby a potřeby vašeho týmu.

 

Vytvoření vlastní strategie vedení s elegancí

 • Zaměříme se na vaši vizi a cíle, abyste získala jistotu, jaká je vaše role, vaše hodnoty a také konkrétní měřitelné ukazatele, které vám umožní žít a užívat si, co se vám podařilo. Dejte své práci místo, které ji náleží. Nic víc, nic míň. Udělejte z ní zdroj pozitivních pocitů, naplnění a radosti. Budeme plánovat, nastavovat zdravé hranice a efektivně delegovat.

 

Uvedete do praxe vše, co s Vámi nejvíce souzní

 • Objevujte, co vše je možné, když si dovolíte být odvážná a v souladu se sebou. Získáte podporu, ocenění, někdy jemné postrčení a oslavíme společně vaši novou realitu, kde je možné dosáhnout všechno, co považujete za důležité, s úsměvem na rtech a tanečním krokem.   

 • Všímejte si co se děje. Počítejte se překážkami. Naslouchejte. Dýchejte. Usmívejte se. Užívejte si života. Vytvořte z vašeho pracovního prostředí bezpečné a inspirující místo, kde vy i ostatní kolem vás mohou v klidu a naplno pracovat.

 • Individuální koučování vám pomůže nastavit strategii přesně na míru vaší situaci a překonat počáteční zádrhele.

  Struktura programu

"Jestli hledáte trénink pro růst osobnosti, ve kterém jednoznačně a prokazatelně uděláte každý den krůček dopředu, ve kterém se zlepšíte a posílíte pozitivní přístup ke světu, tak nutně potřebujete znát Simonu Šaškovou a Chirzada Chamina. Největší přínos pro mě program měl a má z hlediska sebe-uvědomění i v náročných situacích, stresu, nestandardních okolnostech. Vědomí, že si vždy můžu vybrat, jaká bude má reakce, se pozitivně promítá jak do pracovního, tak soukromého - rodinného života, ale nejvíce ve vědomí sebe-hodnoty a větší životní lehkosti."

Lenka Vokáčová, relationship manager

"Zvýšení uvědomění, větší klid a pohodovější zvládání náročných situací. Mám pocit, že uvědomění sabotérů a jejich sledování v akci, mi teď pomáhá rychleji aktivovat funkční Sage síly. Určitě se posílila má laskavot a pochopení k sobě i druhým, nadhled a přijímání toho, co ke mně přichází jako další otevřené možnosti."

Pavla Žákovská, koučka a lektorka

"Objev existence sabotérů a hlavně síla Moudrosti mi ukázaly, že je možné změnit hodně v mém životě. Najít své přirozené já, vážit si sebe i druhých, zaměřit se na pozitivní signály a rozvíjet je. Získat pochopení pro sebe i pro jiné. Lépe s nimi i se sebou vycházet. Odnáším si předsevzetí tuto schopnost v sobě dále rozvíjet a procvičovat."

Karin Hudečková, manažerka

 

Kdy začínáme?

V pondělí 8.2.2021 v 18 hodin se potkáme poprvé on-line.

10.5.2021 společně oslavíme vše, co se vám během programu podařilo dosáhnout.

Poté, co se do programu přihlásíte, budete mít k dispozici 12 týdnů podpory na cestě k dosažení vaší mise v prostředí soukromé členské aplikace.

Živý koučink a mentorink ve skupině každý týden. (záznam budete mít k dispozici, pokud se nebudete moct zúčastnit osobně)

A navíc jako bonus pro tento běh programu 3 individuální koučovací setkání (1 x měsíc, 45 minut.)

Program zahrnuje videolekce pro každý týden a vstup do mobilní aplikace, která podpoří prvních intenzivních 7 týdnů pro změnu přesvědčení a oslabení vnitřní sebekritiky. Mobilní aplikace s krátkými cvičeními je v anglickém jazyce.

Videolekce si můžete zvolit v originále v anglickém jazyce v podání autora programu Pozitivní inteligence Shirzada Chamina, nebo v českém jazyce, v mém podání. 

 Abychom vytvořily důvěrné prostředí a osobní přístup, tento program je otevřený pouze pro 8 účastníků. 

    

Investice?

Zahrnuje zdroje a know-how v hodnotě  48000,- CZK   --->  Zaváděcí cena pro prvních 8 klientů 19870,- CZK

Získáte:

 • Trénink pozitivní inteligence -  v ceně 24.000 CZK, včetně využití mobilní aplikace po celou dobu trvání programu.

 • 7 skupinových koučovacích setkání (60 minut)

 • 5 mastermind setkání (120 minut)  - v ceně 15.000,- CZK

Bonusy: 

 • 3 x individuální koučování - 9.000,- CZK - ať už je vaše situace ojedinělá čímkoliv, podíváme se na to společně a najdete si své vlastní řešení.

 • při úspěšném dokončení celého programu: Kupon v hodnotě 1000,- CZK, který můžete použít pro zakoupení jakéhokoliv mého dalšího produktu (včetně koučování s koňmi)

 • “Manuál pro úspěšné ženy” - průvodce nejčastějších návyků a chování, kterými se ženy samy připravují o úspěch, s tipy, jak se k nim postavit a překonat je.

 • kniha “Pozitivní inteligence”, Shirzad Chamine v ČJ

 • “V rovnováze s vyladěným domovem” - webinář s Jolantou Balon, který mění pohled na úklid a přináší praktické tipy, jak vyladit svůj domov v místo plné konejšivé energie a radosti.

  

Stále váháte?

Program je přesně pro vás:

 • Pokud už vedete tým a chcete se zlepšovat v komunikaci, získávat více vlivu a naučit se být manažerem/manažerkou dlouhodobě udržitelným způsobem.

 • Víte, že současným způsobem už vám to nevyhovuje a opravdu chcete změnu.

 • Únor-květen jste ochotná věnovat svému rozvoji a strategickému pohledu na svou roli a konec konců na svůj život a rovnováhu v něm.

 • Máte pasivní úroveň angličtiny.

 

Není pro vás:

 • Teprve o manažerské roli uvažujete.

 • Vyhovuje vám vše, tak jak jste dělal/a doposud.

 • Nehodláte nic měnit.

 

  

Záruka 30 dní !

Pokud zjistíte, že vám program nepřináší to, co jste od něho očekávala, vrátím vám veškeré zaplacené peníze. Okamžitě, bez dalších průtahů.

   

Už není na co čekat. Program vás bezpečně provede postupnou změnou pohledů a kroky, které vám umožní konečně vydechnout a začít si svou roli užívat a těšit se na další měsíce a roky. Lehkost, kterou získáte, vám otevře nové možnosti.

Tak pojďme na to!