OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 606 60 74 76 | sim.saskova@gmail.com

Díky Simče a jejím báječným koňským pomocníkům, jsem měla možnost prožít neuvěřitelně silné a hluboké zážitky, byla to opravdu cesta do hlubin mé duše. 

Již v minulosti jsem se účastnila jiných zážitkových terapií, učila se pracovat s energií, vnímat a zpracovávat své pocity a myšlenky, takže jsme měla trochu představu o tom, jak to může probíhat. Cíl, s kterým jsem za Simonou jela, nebyl nijak konkrétní, jen jsem se chtěla podívat sama do sebe zase jinak, z jiného úhlu pohledu a to se mi stoprocentně splnilo. Spíš mně až překvapilo, jak moc intenzivní to bylo!

Samotnému kontaktu s koněm předchází krátké cvičení, které má za účel celkové vnitřní zklidnění, utišení chaotických myšlenek a napojení na sebe sama. Již v této fázi jsem cítila naprosto jasně, že jsem uvnitř velmi silná bytost a že to, jaký je můj život záleží jen na mně. Byť okolo foukal silný vítr a pršelo, já uvnitř sebe cítila naprostý klid. V tu chvíli jsem jen vnímala, že pokud jsem ve spojení sama se sebou, nezáleží na tom, jaká bouře zuří kolem. Jasně jsem cítila, že stojím na svých nohou a že můžu existovat a fungovat bez ohledu na to, co se děje kolem mne.

Následovalo nerušené pozorování a vnímání koní, a to, co se událo už v této fázi, bylo pro mne naprosto nové, neuvěřitelné, hluboké a úžasné. První kůň, který ve mě od počátku vzbuzoval respekt a stísněné pocity, a ukazoval mi samá negativa, ke mě najednou přišel a před mýma očima se začal měnit v úžasnou, krásnou, bezelstnou, něžnou duši. Otevřel své srdce dokořán a pozval mě dál. Dovolil mi pocítit proud neuvěřitelně nádherné, čisté energie, naprosté čiré lásky. Bylo to až omračující a ještě dnes, když si na to vzpomenu a když píšu tyto řádky, tak to cítím. Řekl mi během chvíle velkou spoustu informací, v podstatě vše, co jsem potřebovala. Řekl mi, že není všechno tak, jak vypadá na první pohled, a že používání masky drsňáka, ve strachu, aby Ti nebylo ublíženo, Tě v životě šťastným neudělá. Na šťastný život je šance tehdy, když shodíš masku, otevřeš své srdce a dovolíš okolí, aby Tě vidělo v celé Tvé podstatě. Pak Teprve může žít člověk v souladu sám se sebou! 

To bylo veliké poselství od Fandy pro mne! Ukázal mi mou minulost a to, jak se se mnou ostatní lidé mohli cítit, ukázal mi, jak já sama jsem v tom byla ztracená, a jak se můžu a chci cítit, pokud budu sama se sebou v souladu.
Poté jsem přešla k Ladné. Byla to úplně jiná zkušenost. Zatímco Fanda mi ukázal mou minulost a cestu, jak žít lepší život, Ladná mi naprosto jasně a během chvíle zprostředkovala pohled do mé budoucnosti. Ukázala mi, jak může vypadat a zcela jasně jsem pocítila, co ve svém životě chci. Jedna z věcí pro mně byla obzvlášť překvapující, protože jsem si do té chvíle myslela, že v mém životě nemá místo, že pro mne není důležitá, a že když to nenastane, nic se neděje. Ladná mi ukázala naprosto jasně, jak moc jsem se mýlila, a že vše, co ve svém životě řeším a čím procházím, je právě proto, aby u mne tento stav a ta daná situace mohla nastat. Jen musím ještě ujít kus cesty, než na to budu připravená.

Po této smršti pocitů, emocí a uvědomění jsme dále v setkání nepokračovaly, protože jsem se cítila naprosto naplněná mnoha podněty k dalšímu zpracování a přemýšlení.

Tím jsme tedy mé setkání ukončily a já cítila maximální vděčnost, lásku a pokoru k těm dvěma úžasným bytostem Fandovi a Ladné.

Domů jsem odjížděla zcela vyčerpaná, ale v srdci šťastná a klidná!

Z celého srdce děkuji Fandovi a Ladné, že jsem díky nim mohla prožít tu neuvěřitelnou smršť pocitů a uvědomění a Simčo, Tobě patří můj velký dík, že jsi mi dala tu možnost.