Firemní

Koučování

Vedete tým nebo firmu? Chcete se stát leaderem, který bude motivací a inspirací pro své kolegy a podřízené? Speciálně pro HR manažery a top management jsem vytvořila několik zajímavých programů, které se zaměřují na rozvoj empatie, komunikace, kreativity, strategického myšlení, akceschopnosti a zvládání pocitů frustrace nebo vzteku.

Individuální

Leadership koučink

pro vaše zaměstnance

Chcete podpořit své špičkové manažery a leadery? Umožnit jim lépe pochopit dynamiku týmů, získat větší nadhled a rozvíjet jejich talent? Individuální leadership koučink je tu od toho, aby jim pomohl zbavit se mentálních bloků, vyhnout se vyhoření a osvojit si metody úspěšného leadershipu. Ráda vám připravím individuální, nebo skupinový plán šitý na míru potřebám jednotlivcům i celého týmu.

Jak to bude probíhat?

Koučování probíhá online – přes platformu, kterou si firma sama zvolí (např. Microsoft Teams, Skype, Zoom…) a ve frekvenci, který bude vyhovovat oběma stranám. Jedna koučovací schůzka trvá 60 minut, ale vše záleží na společné domluvě.

Co leadership koučink obsahuje:

Programy zahrnují individuální koučování, získání zpětné vazby od kolegů ve firmě, stínování (např. pro zlepšení dovednosti vedení porad), týmový koučink, krátké tematické workshopy a vyhodnocení.

Máte zájem?

Mentální

Fitness trénink -

Pozitivní inteligence

Program je zaměřený na práci s vnitřními kritiky, ale hlavně rozvíjení a posilování empatie, kreativity, strategického myšlení, rozhodování, a akceschopnosti. Má také zásadní vliv na snížení pocitů stresu, frustrace a přetížení. Zjednodušuje a usnadňuje komunikaci. Podporuje týmovou spolupráci.

Jak to bude probíhat?

Jedná se o 7týdenní on-line program, který kombinuje tři účinné metody: koučovací mobilní aplikace, online videa a skupinové učení. Během programu se naučíte rychle odhalit své vnitřní kritiky, posílit sebevědomí, schopnost sebekontroly a osvobodit se od limitujících přesvědčení, které vás táhnou dolů. Na konci kurzu budete nejen produktivnější, ale i klidnější.

Co trénink obsahuje:

7 videí – základní teorie mentálního fitness (60 minut týdně)

7 x společný meeting (60 minut týdně)

Propracovaná mobilní aplikace s cvičeními a reflexemi (max. 15 min denně), která sleduje váš pokrok a zvyšuje vaši motivaci

Chcete vědět více?
Napište mi, nebo zavolejte mi a já vám pošlu materiál
k Tréninku.

Perfektní organizace

„Program Positive Intelligence mi pomohl provést „osobní audit“ a více si uvědomit, kdo jsou moji sabotéři a rádcové. Po dobu šesti týdnů jsem se s nimi učil pracovat a měnit zažité návyky, reakce apod. Všem Vám srdečně PQ program doporučuji, seznamte váš tým a vaši rodinu s tímto programem a určitě zažijete moc pěkných chvil a uvědomíte si podstatu Vašeho života.”

Jaroslav Kroužel, Director of Sales and Marketing

Posílila se má laskavost

„Zvýšení uvědomění, větší klid a pohodovější zvládání náročných situací. Mám pocit, že uvědomění sabotérů a jejich sledování v akci mi teď pomáhá rychleji aktivovat funkční Sage síly. Určitě se posílila má laskavost a pochopení k sobě i druhým, nadhled a přijímání toho, co ke mně přichází jako další otevřené možnosti.”

Pavla Žákovská, koučka a lektorka

Lépe ovládám své pocity

„Naučila jsem se lépe číst své pocity, a díky tomu je lépe ovládat. Už se nesnažím dělat ukvapená rozhodnutí nebo mít na všechno odpověď. Některé věci potřebují čas a na některé otázky odpovídám „nevím“, dokud si odpovědí opravdu nejsem jistá.

Nesnažit se oddělovat osobní a pracovní život, ale čerpat z jednoho pro druhý. Chci dál pracovat s empatií a dávat ostatním šanci se prosadit, než je začnu přesvědčovat o jejich nepravdě. Hlavně si nebrat věci osobně. Byl to čas pro sebe, univerzální způsob, jak si uvědomit něco, na co bych sama nikdy nepřišla.”

Kateřina Kociánová

Firemní

Leadership program

s koňmi

Jedná se o dvoudenní zážitkový program zaměřený na uvědomění a posílení vlastního stylu leadershipu. Program je založený na interakci s koňmi, kteří sehrávají při koučování důležitou roli – nastavují zrcadlo, posilují emoční inteligenci a pomáhají zpracovávat emoce. Cílem kurzu je zvládat krizové situace s nadhledem, rozvinout schopnost empatie a prohloubit své leadership dovednosti.

Co trénink obsahuje:

2 dny na statku Krkavčí hora u Berouna, nebo na ranči Bystra v Bystrá nad Jizerou

Chcete vědět více?
Napište mi, nebo zavolejte mi a já vám pošlu materiál
k Leadershipu s koňmi.

Výborné rozhodnutí

„Vzít si na pomoc „koně“ bylo výborné rozhodnutí. Manažeři se musí obejít bez pouček, zažitých stereotypů a hledat kdesi v nitru vlastního odhodlání a přesvědčení.”

Tomáš, rozvoj zaměstnanců

Posunula jsem se dál

„Metodu koučování s koňmi bych doporučila každému, kdo řeší problém, který třeba ani sám nedokáže jednoznačně popsat a pojmenovat. Myslím si, že v interakci s koněm se pod vedením koučky Simony posune o pár kroků dál.”

Veronika Slavíčková, HR manager