OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 606 60 74 76 | koucka@simonasaskova.cz

Otevřené programy s koňmi

Exkluzivní programy, které jsou individuální, nebo maximálně pro 3 lidi v jeden termín, tak aby každý měl svůj individuální čas s koňmi a prostor na vlastní zážitek.

 • Poznej svou vnitřní sílu - intenzivní prožitek a učení s koňmi

  Intenzivní reflektivní workshop s koňmi. Výjimečný zážitek, který poskytne mnoho podnětů k sebepoznání, a ve výsledku k usnadnění vašeho rozhodování v životě a zvýší vaši sebedůvěru.

  Jedná se o výchozí setkání s koňmi, na které můžete navazovat dalšími specificky zaměřenými workshopy. Nebo poslouží výborně jako startovací, výchozí bod, pokud už  s koučem pracujete, nebo se účastníte rozvojového programu ve své firmě.

  Délka programu: 1 den

  Cena: 6.000,- Kč

 • Pozitivní hranice a vztahy

  Naučíte se láskyplnému, ale jednoznačnému nastavení jasných hranic pro sebe i pro ostatní. Pochopení a nastavení hranic je nástrojem k vytváření vztahů, ve kterých jste rovnocennými partnery a místo konfliktu můžete vést dialog.

  Délka programu: 1 den

  Cena: 6.000,- Kč

 • Vykročení - od odvážných vizí, k jejich realizaci

  Zvu vás na cestu "od snu k reálnému plánu".

  Jak to máte se svou vizí, svým snem, svou představou o vysněné budoucnosti? 

  Pokud je spíš tušíte, jakoby se halily do mlhy a jejich kontury se ztrácejí v neurčitu... jak máte potom dělat rozhodnutí, která Vám pomáhají je naplnit? Jak se z mlhavého snu a nejasné vize může stát realita?

  Délka programu: 1 den

  Cena: 6.000,- Kč