Napišme si!

Powder muffin apple pie danish marshmallow cream liquorice. Powder muffin apple pie danish marshmallow cream liquorice.

Další informace

Simona Šašková
Lipová 1242,
37006 Srubec

IČ: 68522461
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Jindřichově Hradci od 16.9.1998

„Nejvíce oceňuji Simony schopnost kombinovat pragmatický přístup, selský rozum, přímost a jasné rozhodování s výjimečným citem pro práci s lidmi. Kombinace těchto dovedností a schopností jí dělají nejen silným leaderem, ale jsou také velmi přínosné v roli kouče, protože má vlastní bohaté zkušenosti s tématy, o kterých se můžete bavit.”

Miroslav Sovják, Head of Retail Banking

Pak se stane zázrak

„Mě tenhle zážitek dostal doslova na kolena. Kobylka kouč se nade mnou sklonila a trpělivě čekala, až to nové nastavení v sobě najdu, zafixuju a přijmu.

Dopřejte si to. Umění žádného kouče se nevyrovná lekci, kterou vám dopřeje kůň.”

Perfektní organizace

„Program Positive Intelligence mi pomohl provést „osobní audit“ a více si uvědomit, kdo jsou moji sabotéři a rádcové. Po dobu šesti týdnů jsem se s nimi učil pracovat a měnit zažité návyky, reakce apod.

Všem Vám srdečně PQ program doporučuji, seznamte váš tým a vaši rodinu s tímto programem a určitě zažijete moc pěkných chvil a uvědomíte si podstatu Vašeho života.”

Jaroslav Kroužel, Director of Sales and Marketing

Umím lépe reagovat

„Všimla jsem si pozitivních změn zejména v oblasti sebe-uvědomění, klidnějším přístupu k vypjatým situacím, laskavějším přístupu k sobě a pevnějšího držení vlastních hranic.

Moc děkuji, že jsem mohla být součástí. Tento program pro mě byl rozhodně velmi přínosný a transformační. Těším se, jak na něm budu dále stavět. A snad někdy znovu, třeba na koních!”

Lucie Zajíčková, Chief of People and Community