Individuální

Koučování

Chcete změnu a nevíte, kde začít? Jste unaveni tím, že přes veškerou snahu dosahujete stále stejných výsledků? Máte pocit, že vám chybí motivace? Cítíte se vyčerpaní a přetížení? Individuální koučování je tu od toho, abyste se vymotali ze začarovaného kruhu. A to tím že, začnete přemýšlet jinak a dělat věci jinak.

Jak to bude probíhat?

Domluvíme si konzultaci, během které se lépe poznáme. Já zjistím, kdo jste a kam míříte, a vy zase zjistíte, jakým způsobem pracuji a jak vám mohu pomoci. První setkání na 30 minut je ZDARMA. Navrhnu vám individuální koučovací plán šitý na míru a vy se na základě toho rozhodnete, zda chcete pokračovat.

Co se naučíte?

Pro koho je koučování vhodné?

● Manažerky/manažery

● Vedoucí pracovníky

● Podnikatelky/podnikatele

● Snílky a odvážné vizionáře

Vítaní jsou všichni, kteří chtějí na sobě pracovat, zdokonalovat se, podávat lepší výkony a být přitom spokojení a šťastní.

Program

Mentální trénink pro leadership

Chcete se stát lepším leaderem, a neobětovat při tom sám sebe? Snížit každodenní pocit stresu a napětí? Tento 10 týdenní
on-line kurz vás naučí, jak excelovat v obou oblastech a využít svůj potenciál na maximum.

Start 21.9.2023

Simona Šašková firemní koučování a mentoring

Velká míra profesionality

„Simoně jsem se nebála otevřít a kompletně jí věřit. Byla jsem přesvědčená, že jí můžu říct to, jak daný problém vidím, že můžu říct nahlas „nevím“, nahlas pochybovat či cokoliv dalšího. Do ničeho vás netlačí, ani nespěchá – přiznám se, že když jsem o koučování před lety slyšela poprvé, byla jsem přesvědčená, že to bude extrémně výkonnostní věc (kvůli zaměření této služby na manažerské pozice). Velmi oceňuji jednání na rovinu a bez servítek. U Simony se tento přístup kombinuje s velkou vřelostí, lidskostí a vysokou mírou profesionality.”

Iva Kolevová, projektová manažerka v neziskové organizaci

Ucelený obraz

„Díky pár setkáním jsem dokončila několik věcí, které jsem stále odkládala. Získala jsem ucelený obraz, co od svého záměru očekávám, jak na tom jsem a jaké další kroky jsou nutné udělat, aby se moje podnikání posunovalo tam, kam přesně chci.

Naučila jsem se, jak se i na slabé stránky podívat jinak a proměnit je ve svou výhodu. Zpočátku jsem si v některých tématech opravdu nevěřila, teď mám jistotu, o kterou se můžu opřít.”

„Nejvíce oceňuji Simony schopnost kombinovat pragmatický přístup, selský rozum, přímost a jasné rozhodování s výjimečným citem pro práci s lidmi. Kombinace těchto dovedností a schopností jí dělají nejen silným leaderem, ale jsou také velmi přínosné v roli kouče, protože má vlastní bohaté zkušenosti s tématy, o kterých se můžete bavit.”

Miroslav Sovják, Head of Retail Banking