Simona Šašková firemní koučování a mentoring

Firemní

Koučování

Vedete tým nebo firmu? Chcete se stát leaderem, který bude motivací a inspirací pro své kolegy a podřízené? Speciálně pro HR manažery a top management jsem vytvořila několik zajímavých programů, které se zaměřují na rozvoj empatie, komunikace, kreativity, strategického myšlení, akceschopnosti a zvládání pocitů frustrace nebo vzteku.

Individuální

Leadership koučink

pro vaše zaměstnance

Chcete podpořit své špičkové manažery a leadery? Umožnit jim lépe pochopit dynamiku týmů, získat větší nadhled a rozvíjet jejich talent? Individuální leadership koučink je tu od toho, aby jim pomohl zbavit se mentálních bloků, vyhnout se vyhoření a osvojit si metody úspěšného leadershipu. Ráda vám připravím individuální, nebo skupinový plán šitý na míru potřebám jednotlivcům i celého týmu.

Jak to bude probíhat?

Koučování probíhá online – přes platformu, kterou si firma sama zvolí (např. Microsoft Teams, Skype, Zoom…) a ve frekvenci, který bude vyhovovat oběma stranám. Jedna koučovací schůzka trvá 60 minut, ale vše záleží na společné domluvě.

Co leadership koučink obsahuje:

Programy zahrnují individuální koučování, získání zpětné vazby od kolegů ve firmě, stínování (např. pro zlepšení dovednosti vedení porad), týmový koučink, krátké tematické workshopy a vyhodnocení.

Máte zájem?

Mentální

Fitness trénink -

Pozitivní inteligence

Program je zaměřený na práci s vnitřními kritiky, ale hlavně rozvíjení a posilování empatie, kreativity, strategického myšlení, rozhodování, a akceschopnosti. Má také zásadní vliv na snížení pocitů stresu, frustrace a přetížení. Zjednodušuje a usnadňuje komunikaci. Podporuje týmovou spolupráci.

Jak to bude probíhat?

Jedná se o 7týdenní on-line program, který kombinuje tři účinné metody: koučovací mobilní aplikace, online videa a skupinové učení. Během programu se naučíte rychle odhalit své vnitřní kritiky, posílit sebevědomí, schopnost sebekontroly a osvobodit se od limitujících přesvědčení, které vás táhnou dolů. Na konci kurzu budete nejen produktivnější, ale i klidnější.

Co trénink obsahuje:

7 videí – základní teorie mentálního fitness (60 minut týdně)

7 x společný meeting (60 minut týdně)

Propracovaná mobilní aplikace s cvičeními a reflexemi (max. 15 min denně), která sleduje váš pokrok a zvyšuje vaši motivaci

Chcete vědět více?
Napište mi, nebo zavolejte mi a já vám pošlu materiál
k Tréninku.

Perfektní organizace

„Program Positive Intelligence mi pomohl provést „osobní audit“ a více si uvědomit, kdo jsou moji sabotéři a rádcové. Po dobu šesti týdnů jsem se s nimi učil pracovat a měnit zažité návyky, reakce apod. Všem Vám srdečně PQ program doporučuji, seznamte váš tým a vaši rodinu s tímto programem a určitě zažijete moc pěkných chvil a uvědomíte si podstatu Vašeho života.”

Jaroslav Kroužel, Director of Sales and Marketing

Posílila se má laskavost

„Zvýšení uvědomění, větší klid a pohodovější zvládání náročných situací. Mám pocit, že uvědomění sabotérů a jejich sledování v akci mi teď pomáhá rychleji aktivovat funkční Sage síly. Určitě se posílila má laskavost a pochopení k sobě i druhým, nadhled a přijímání toho, co ke mně přichází jako další otevřené možnosti.”

Pavla Žákovská, koučka a lektorka

Lépe ovládám své pocity

„Naučila jsem se lépe číst své pocity, a díky tomu je lépe ovládat. Už se nesnažím dělat ukvapená rozhodnutí nebo mít na všechno odpověď. Některé věci potřebují čas a na některé otázky odpovídám „nevím“, dokud si odpovědí opravdu nejsem jistá.

Nesnažit se oddělovat osobní a pracovní život, ale čerpat z jednoho pro druhý. Chci dál pracovat s empatií a dávat ostatním šanci se prosadit, než je začnu přesvědčovat o jejich nepravdě. Hlavně si nebrat věci osobně. Byl to čas pro sebe, univerzální způsob, jak si uvědomit něco, na co bych sama nikdy nepřišla.”

Kateřina Kociánová

Firemní

Leadership program

s koňmi

Jedná se o dvoudenní zážitkový program zaměřený na uvědomění a posílení vlastního stylu leadershipu. Program je založený na interakci s koňmi, kteří sehrávají při koučování důležitou roli – nastavují zrcadlo, posilují emoční inteligenci a pomáhají zpracovávat emoce. Cílem kurzu je zvládat krizové situace s nadhledem, rozvinout schopnost empatie a prohloubit své leadership dovednosti.

Co trénink obsahuje:

2 dny na statku Krkavčí hora u Berouna, nebo na ranči Bystra v Bystrá nad Jizerou

Chcete vědět více?
Napište mi, nebo zavolejte mi a já vám pošlu materiál
k Leadershipu s koňmi.

To se musí zažít

„Koučování s koňmi jsem zažila na vlastní kůži se svým globálním HR týmem. Tušila jsem, že to bude jiné než cokoliv dalšího, a tušila jsem, že to bude silný zážitek. Ale to, co jsem se svým týmem během 2 dnů se Simona Šašková, PCC a Pavla Žákovská, PCC zažila, překonalo veškerá očekávání. Nedá se to moc dobře popsat, je to nepřenositelná zkušenost, která se prostě musí zažít. Věděla jsem, že je Simona v tom, co dělá, dobrá, ale to, co jsem zažila, bylo jedno z nejlepších koučování a nejlepších rozvojových programů, které jsem kdy absolvovala, a to že jsem jich absolvovala hodně. I po několika týdnech absolvování tréninku, si hluboce reflektuji a přemýšlím, co vše se v kontaktu s koňmi událo a co jsem si z toho odnesla. Pokud chcete objevit hloubku týkající se vaší energie, energie vašeho týmu, naučit se více o tom, jak si nastavit hranice, jak se zlepšit v tom být empatickým, všímavým, a podporujícím členem svého týmu, práce se Simonou a Pavlou je to nejlepší, co si můžete naplánovat.”

Renata Mrázová, Group Chief People Officer at FNZ Group

Výborné rozhodnutí

„Vzít si na pomoc „koně“ bylo výborné rozhodnutí. Manažeři se musí obejít bez pouček, zažitých stereotypů a hledat kdesi v nitru vlastního odhodlání a přesvědčení.”

Tomáš, rozvoj zaměstnanců

Posunula jsem se dál

„Metodu koučování s koňmi bych doporučila každému, kdo řeší problém, který třeba ani sám nedokáže jednoznačně popsat a pojmenovat. Myslím si, že v interakci s koněm se pod vedením koučky Simony posune o pár kroků dál.”

Veronika Slavíčková, HR manager