"SHIFT" 2024

Shift Simona Saskova

chceš předvídatelný posun,
ať se děje, co se děje?

Transformační program pro tvou hlavu, i tvůj život.

S jasným cílem – postavit svůj úspěch na tom, že se cítíš skvěle,
nenecháš se rozhodit (nadlouho) a umíš dobře pracovat se svou energií a emocemi.

Máš touhu letos zažít pocity úspěchu a smysluplnosti ve svém podnikání,
protože tvoji klienti oceňují tvé služby a navíc tě to s nimi fakt baví?

Chceš se naučit myslet jako vítězka a tvořit si svůj životní příběh po svém?

Prostě, jak svůj úspěch 100% podpořit svým myšlením?

Myslí úspěšní lidé jinak?
Ano!
Chceš to také umět?
Ano!

Tak to pojď posunout z “až bude…” “až budu…” a “kdybych tak…” na “udělám to” a “dosáhnu to”.

Měnila jsi strategie, zkoušela plánovat jinak, on-line programy zdarma a dokonce i nějaký ten networking, … a stále o sobě pochybuješ….
 
Je tak těžké udržet svou motivaci!
Navíc neustálý pocit zahlcení, nedostatku času a odkládání toho, co všechno bys měla dělat…

Naučím tě všechno, co mi pomohlo udělat z nejhoršího období mého života,
ten největší dar a vyjít z něho ještě silnější.

Již na podzim 2024.

Co o programu řekly?

Když jsem do Shiftu šla, měla jsem pocit, že něco potřebuji změnit.
RD si vybrala svou daň na psychice a já si srovnala své osobní priority.
V průběhu Shiftu ze mne Simča dostala i to, co jsem netušila, že mě trápí a navedla mne na novou cestu.
Já si uvědomila, jaká je moje skutečná vize, o které jsem dosud s nikým nemluvila, protože mi přišla “mimo realitu”.

Na konci programu mohu říct, že mám jasný cíl, vím kudy kam a konečně mohu říct, že žiju v klidu ještě lépe, než jsem si na začátku uměla představit.
Program doporučuji každému, kdo chce zažít velký mentální posun a ustálit se.
Kristýna Vosyková
Simona je pro mě inspirativní žena, která má rychlý a trefný pohled na cíl a dokáže pojmenovat to, co je na pozadí.
Byla to pro mě úžasná zkušenost zažít někoho, kdo s takovou lehkostí pomáhá najít nový rozměr a směr. Děkuji za Tvou opravdovost.
Tereza Maroušková
Do Shiftu jsem naskočila díky textu na prodejce, kde Simča zmiňovala, že se jedná o transformační program.
Její text mě zastihl v období, kdy jsem se cítila rozplizlá na křižovatce, tolik možností se na mě hrnulo a já nebyla schopná se rozhodnout. Tak jsem naskočila, začal Shift a já si nejprve říkala - to je nějaké jednoduché, v tom bude nějaká kulišárna. A byla!
Simča si na nás nachystala program, který byl na první pohled nevinný, jednoduchý a vyklubal se z něj program, který jde na dřeň.
Po 7 týdnech jsem provedla změny, které před Shiftem bych neudělala - ať od odjezdu na dovolenou ve vrcholu pracovní sezóny, tak zvýšení delegování na zaměstnance, ale hlavně ochoty vykouknout ven a být vidět.
Ivy z týdnu č. 1 a z týdnu č. 7 prošla značným upgradem, který se nebojím přirovnat ke skoku z Windows Vista na Windows 11.
A jedeme dál a věřím, že to, co jsem si odnesla ze Shiftu, si ponesu celý život s sebou.
Ivy Weissová
Šla jsem do toho, protože jsem ze sebe byla fakt nešťastná.
Měla jsem pekelnou pracovní morálku - dopoledne rozjezd a maily, pak jídlo, pak siestička, pak možná trochu popracovat ale to už zas pes potřebuje ven, pak si musím orazit, takže na práci mi zbýval večer, často hluboko do noci a to mi v mých letech fakt krutě nesvědčí.
Navíc se to odráželo i v malém sebevědomí - moje práce mě fakt baví, ale věčně být ve skluzu s termíny a z toho plynoucí černé svědomí, dohromady s dlouhodobým životním stylem z ruky do huby, to pak člověk stěží umí adekvátně ohodnotit svoji práci.
Struktura programu je chytře vymyšlená tak, aby se člověk napřed co nejvíc uvolnil ze svých "musím" a "nemůžu" a našel cesty, jak si život a své energetické výdaje co nejlépe kočírovat.
Takže pak má sílu zavést užitečnější životní strategie, v mém případě např. zásadní předělání denního rozvrhu.
Jako, není to ze dne na den a už vůbec ne dokonalé, ale vzala jsem na milost plánování času - už to je pro mne velký posun.
Při společných zoomech v malé skupince vznikla fajn podporující atmosféra, ale nejvíc mi pomohly individuální půlhodinky.
Simča člověku nastaví nemilosrdné zrcadlo, ale přitom se postará, aby se z toho nezhroutil - jako bomba!
Dostala jsem i spoustu praktických rad a námětů, jak dělat věci líp, a venkoncem z toho po těch sedmi týdnech vycházím podstatně sebevědomější a optimističtější, než jsem se cítila předtím. Jak to Simča dokázala, to si nejsem jistá - nějaká alchymie prostě.
Ještě je zajímavé, v jak různých životních situacích a s jak různými potřebami jsme se v programu sešly, ale přesto si snad každá odnesla to, co ona přesně potřebovala - Simi říká, že ten mechanizmus změny má úplně stejné zákonitosti všude, ale myslím, že její individuální vklad pro každou z nás je značný.
Prostě - jestli my jsme byly pilotní běh, tak přeju všem, aby byl program nasazen na stálou linku a v jeho luxusní business class se SHIFTne hooodně pasažérek! Díky, Simi!
Iva Kočíková
Do programu jsem nastoupila unavená, možná už i trochu vyhořelá, důvodem bylo, že jsem už dlouho cítila potřebu změny, ale nedokázala jsem se k ní donutit a vlastně si jí ani nějak konkrétně a uchopitelně definovat.
Když jsem si nastavila nějaké cíle, byly pro mě vždy velmi vzdálené a cesta k nim složitá, takže jsem to po nějaké době vždycky vzdala a dál jela v nefunkčních a pro mě vyčerpávajících programech.
S pomocí Shiftu jsem si krok po kroku nastavila pracovní i osobní cíle, kterých se mi týden po týdnu dařilo dosahovat. Postupně jsem si troufala na víc a víc a měla jsem v sebe a své manažerské dovednosti větší důvěru.
Po sedmi týdnech jsem schopná říkat a dělat věci, nad kterými jsem se dříve bála i jenom přemýšlet a všechno najednou začalo fungovat daleko lépe, lehčeji a bez velké dřiny.
Dříve vytyčené nedosažitelné cíle si dneska umím přeplánovat na postupné kroky a pomalu krůček po krůčku na nich pracovat a držet si u toho zdravé pracovní hranice. Děkuju, Simčo!
Barbora Janoudová
"SHIFT" u mě nastartoval změny na mnoha úrovních.
Prošla jsem si i některé vztahové výzvy, se kterými bych se za normálních okolností vůbec nechtěla babrat.
Simča a její nadhled, profesionalita nás držela po celou v nádherné pozitivní energii.
Zdeňka Prušáková
Do kurzu jsem šla s tím, že bych ráda našla cestu, po které se vydám a to se také podařilo. Nový projekt už se rýsuje a mám z toho obrovskou radost.
Díky kurzu vím, kam zaměřím svou pozornost a nasměruji svou energii. Jak naleznu a stanovím si své cíle, přestanu se vymlouvat, zabývat malichernosti, které jen odvádí mou pozornost od důležitých věcí a zbytečně se s nimi rozčiluji.
Zjistila jsem a vyzkoušela si, že míň je víc.
Přineslo mi to více klidu, radosti a jasnější pohled. Nyní mám konkrétní nástroje (i když se s nimi stále učím zacházet, bude to ještě kus práce), které mi v tom dokáží pomoci.
Jestli chcete v životě zažít posun, pak do toho jděte, protože SHIFT je změna a ta změna se projeví nejen u Vás, ale i ve Vaší práci, rodině, vztazích…
Romana Dlouhá

Máš zájem?

Pak vyplň své údaje do formuláře a přidej se na čekací listinu.
Včas se ti pak ozvu s aktuálními informacemi.