Program

Umění vést s klidem a lehkostí

Chcete

Se stát lepším leaderem,

ale zároveň přestat zanedbávat své potřeby a potřeby vaší rodiny?

Snížit každodenní pocit stresu a napětí? Za 10 týdnů se naučíte excelovat v obou oblastech a využít svůj potenciál na maximum. Kombinuje individuální koučování, skupinové koučování a trénink Pozitivní inteligence k dosažení nejlepších výsledků.

Co se naučíte?

Naučíte se, jak se zbavit únavy a vyčerpání.

Zjistíte, jak zpracovávat emoce a odstranit vnitřní bloky.

Dozvíte se, jak vést tým efektivně.

Získáte pevnou půdu pod nohama.

Pochopíte, jak funguje pozitivní nastavení mysli.

Přestanete používat stres, jako svou vnitřní motivaci.

Kdy?

19. 1. 2022

Kde?

Online

Cena

24 000 Kč

Pro koho je program vhodný?

Jak to bude probíhat?

Program trvá 10 týdnů. Vše probíhá on-line na platformě Zoom a v mobilní aplikaci na vašem telefonu.

Pokud se nebudete moci některého ze setkání zúčastnit, bude pro vás k dispozici záznam.

Termíny pro individuální koučink si rezervujete během programu dle své potřeby.

Program je otevřen pro skupinu maximálně 8 účastníků.

Prvních 7 týdnů se zaměřujeme na mentální trénink, který vám umožní získat úplně novou perspektivu na své chování a pochopit z nového úhlu pohledu motivy ostatních. Začít měnit své nefungující zvyky a zažité stereotypy. Získáte také široké množství nástrojů a technik, které si nejen budete moci vyzkoušet, ale hlavně si můžete vybrat, které vám nejlépe sedí a chcete je používat.

Každý týden bude k dispozici nové téma a každý týden se potkáme ve skupině, abychom si dané téma propojily s vašimi konkrétními situacemi. Bude také prostor na jakékoliv otázky a vyjasnění. Během celého trvání kurzu budete mít k dispozici propracovanou mobilní aplikaci, která vám poskytuje nejen sledování vašeho pokroku, ale hravou formou také podporuje vaše úsilí, pomůže vám využít nové znalosti v praxi a dává vám nové podněty, aby učení pro vás bylo stále zajímavé.

Po prvních 7 týdnech budete v mnohem výhodnější pozici pro vytvoření reálně použitelné a ambiciózní strategie, jak opravdu začít zažívat více klidu, odvahy, lehkosti a pocitu radosti z každého dne. V dalších týdnech s otevřenou hlavou i srdcem použijeme mastermind formát pro naše setkávání a zacílíme na témata strategie, hranic, práce s časem, konflikty a řízení změn.

Více klidná a laskavá

„Všimla jsem si pozitivních změn zejména v oblasti sebe-uvědomění, klidnějším přístupu k vypjatým situacím, laskavějším přístupu k sobě a pevnějšího držení vlastních hranic. Moc děkuji, že jsem mohla být součástí. Tento program pro mě byl rozhodně velmi přínosný a transformační. Těším se, jak na něm budu dále stavět. A snad někdy znovu, třeba na koních!”

Lucie Zajíčková, Chiel of People and Community

Umím lépe reagovat

„Individuální koučování, které je součástí programu, byl pro mě skvělý zážitek. Zažila jsem mnoho supervizorů i kouče, ale málokdo má dovednost jako Simona – trefným pojmenováním věcí otevírat obzory. To jsem s ní zažila. PQ trénink mě učil navíc i něco jiného – soustavnost, pochopení tohoto přístupu, důležitost tréninku.”

Eva Teclová

Lépe ovládám své pocity

„Naučila jsem se lépe číst své pocity, a díky tomu je lépe ovládat. Už se nesnažím dělat ukvapená rozhodnutí nebo mít na všechno odpověď. Některé věci potřebují čas a na některé otázky odpovídám „nevím“, dokud si odpovědí opravdu nejsem jistá.

Nesnažit se oddělovat osobní a pracovní život, ale čerpat z jednoho pro druhý. Chci dál pracovat s empatií a dávat ostatním šanci se prosadit, než je začnu přesvědčovat o jejich nepravdě. Hlavně si nebrat věci osobně. Byl to čas pro sebe, univerzální způsob, jak si uvědomit něco, na co bych sama nikdy nepřišla.”

Kateřina Kociánová

Sebehodnota a životní lehkost

„Jestli hledáte trénink pro růst osobnosti, ve kterém jednoznačně a prokazatelně uděláte každý den krůček dopředu, ve kterém se zlepšíte a posílíte pozitivní přístup ke světu, tak nutně potřebujete znát Simonu Šaškovou a Chirzada Chamina. Největší přínos pro mě program měl a má z hlediska sebeuvědomění i v náročných situacích, stresu, nestandardních okolnostech.”

Lenka Vokáčová, Relationship manager

Co kurz obsahuje?

Trénink pozitivní inteligence

7 skupinových koučovacích setkání live (60 minut)

3 mastermind setkání live (90 minut)

Individuální koučink (3 x 60 minut)

Přístup do soukromé koučovací aplikace

Bonusy

Cena programu:

24 000 Kč