VIP Day

"Nová energie pro vaše podnikání"

VIP Day 4 zeny Simona Saskova

Business Revival

Uchopte podnikání do svých rukou
a nalaďte se na ně celým srdcem

Restartujte vášeň pro své podnikání během speciálního dne věnovaného jen vám a vašemu byznysu.

Nejste už žádná začátečnice. Ještě v lednu jste měla jasno, že 2023 bude TEN rok. Rok, kdy se do svého podnikání pořádně opřete. Měla jste plnou hlavu plánů. Nové produkty, budování komunity a prodeje, o kterých jste vždycky snila… Potom možná přišlo období dětských nemocí, prodej on-line produktu se posouval, až se vůbec nekonal, pokus o kampaň skončil dříve než začal a celkově síly došly, ještě než jste to stihla nastartovat.

Znám to dobře. Osobní život si na podnikání dokáže vybrat svou daň.

Patří to k tomu. Podnikání a život se prostě prolínají. Podnikáme, abychom žily, ne naopak.

Tak to pojďme společně zase pěkně poladit!

Právě teď je nejvyšší čas dát tento rok do pořádku a naplánovat pořádně a reálně jeho druhou polovinu. Čas převzít kontrolu nad vlastním podnikáním.

Přestaňte se rozkoukávat a začněte jednat.

Získejte novou energii a vyjasněte si své záměry prostřednictvím koučování, mastermindu a propojení všech složek našeho prožívání.

Aby byl pro vás VIP Day opravdu přelomový, je pouze pro čtyři lidi.

 Nezavalím vás bezpočtem tabulek a návodů, které potom doma odložíte do šuplíku. Nabídnu vám CEO pohled – propojíte vizi se svými zdroji a vyberete si strategii. Budeme zjednodušovat!

Strategie je základním kamenem každého úspěchu.

Budete mít jedinečnou příležitost upravit svůj mindset a otevřít si nové perspektivy pro dosažení spokojenosti ve všech oblastech vašeho života.

Na VIP Day si vytvoříte efektivní a reálný strategický plán na míru, který vám umožní dosáhnout cílů a překonat překážky v souladu s vámi samotnými.

Co na vás čeká?

Vytvoříte si záměry a plány na druhou polovinu roku, abyste měla jasnou vizi a směr pro vaše další kroky.

Zvýšíte svou psychickou odolnost a sebedůvěru pomocí jednoduchých nástrojů a technik.

Citlivé vedení a podpora, které vám pomohou překonat překážky a vytyčit vaše cíle.

Vaše cenné znalosti a zkušenosti doplníme o fungující principy, podpoříme novými úhly pohledu a efektivními nástroji. Získáte výbavu na cestu k cíli.

Uzavřené, klidné a bezpečné prostředí pro vaši tvůrčí práci. V malé skupince 4 podnikatelek.

Vyživení vlastní vnitřní motivace.

Kdy?

22. 9. 2023
9-16

Kde?

Praha

Cena

7.700 Kč

Pro koho je VIP DAY?

Jak bude VIP den probíhat?

  • Probereme vaše představy a přání. 
  • Oživíte vaši dlouhodobou osobní vizi a propojíme ji s aktuálními záměry do konce roku.
  • Ujasníte si, v jakém bodě se nacházíte. Jen tak budou vaše strategie použitelné.
  • Vytvoříme společně plán postupu tak, abyste dokázala úspěšně skloubit vaše podnikání a soukromý život v realitě všedních dní.
  • Vaše cenné znalosti a zkušenosti doplníte o fungující principy, podpoříte  je novými úhly pohledu a efektivními nástroji. Získáte výbavu na cestu k cíli.
  • Budeme střídat strukturovaný racionální přístup s technikami, které zapojují všechny smysly a úrovně vědomí.
  • Výborná káva a čaj samozřejmostí. 
  • Pro oběd si dojedeme do blízké restaurace (není zahrnut v ceně).

Cena:

7.700 Kč (vč. DPH)

Proč do toho jít se mnou?

Už od roku 2016 pomáhám motivovaným ženám, aby dosahovaly skvělých výsledků a zároveň si udržely zdravý odstup a nezničily se přitom.

Zakládám si na profesionalitě, empatii a důvěrnosti. Při práci s klientkami se stávám rovnocenným parťákem, posluchačem a průvodcem, který vás podpoří a bude inspirovat k dosahování cílů. Využívám přitom ty nejefektivnější přístupy a metody, prověřené klienty.

Čerpám ze své praxe ve velkých firmách, kde jsem měla příležitost vést týmy během náročných projektů, ale i ze svých 7 let vlastního podnikání. Díky tomu se velmi dobře orientuji v oblasti byznysu, leadershipu a lidské psychologii. Moc dobře vím, kolik úspěch stojí a jak rychle dokáže člověk vyhořet, pokud zvolí nesprávnou strategii.

Proto si se mnou na VIP day ujasníte a vytvoříte takové strategie, která vás dovedou k vaším cílům s jasným zacílením i v souladu s vaší osobností.

Božena Mikulová reference Simona Šašková

S nadhledem

„Na VIP day jsem vyrazila, abych pronikla do tajů plánování, cílů, vizí. A to se podařilo. Mám směr a vidím další kroky. Zjistila jsem, kde to vázne, kde je díra v cestě zákazníka, a že když se budu dívat s nadhledem, nebudu si klást nesplnitelné cíle. Určitě uvítám další setkání a těším se na zpětné ohlédnutí.“

Andrea_Vankova reference Simona Šašková

Nový pohled

„Potřebovala jsem se zastavit a získat odstup a pohled na svůj byznys od nezainteresovaného člověka. Zároveň od někoho, kdo stojí pevně nohama na zemi a dokáže mi dát relevantní feedback. Získala jsem mnohem víc.”